Sam Tallent

International Comedy
Wonka Comedy Festival
za 31 mei ’25 20:00
American Stand-Up!
za 31 mei ’25
20:00

De Amerikaanse comedian Sam Tallent brengt zijn scherpe, high-energy comedy naar Nederland! Met optredens over de hele wereld en shows op Comedy Central en VICELAND is hij een van de spannendste stemmen in stand-up comedy vandaag. Mis deze avond vol snelle, nietsontziende humor niet!

Sam Tallent reist al tien jaar de wereld rond en stond op het podium in Noord-Amerika, Europa, Azië en Australië. Met zijn snelle improvisatie en gedurfde verhalen wordt hij geroemd als “de absurde stem van een surrealistische generatie” (The Denver Post).

Naast stand-up is Sam een gevierd schrijver. Zijn roman Running the Light—door Doug Stanhope geprezen als “de beste fictieve weergave van comedy ooit”—wordt binnenkort verfilmd. Zijn special Waiting For Death to Claim Us is te zien op Amazon Prime en hij is mede-host van de populaire Chubby Behemoth Podcast.

Nu brengt hij zijn rauwe, ongefilterde comedy naar Eindhoven. Bereid je voor op een avond vol keiharde humor.

  • Taal: Engels
  • Één drankje inclusief in de ticketprijs

Meer dan jij...

Beleef jij mee? Doe jij mee? Praat jij mee?

In seizoen 2024/2025 presenteren we, naast ruim 330 voorstellingen, meer bijzonders.
Iedereen is welkom en uitgenodigd om deel te nemen. 

Lees meer