Return of the King
-
do 28 nov ’2420:30 - 21:35Locatie: Natlab - Podiumzaal (Kastanjelaan 500)
“Kırmızıyüz is een begenadigd verteller die opnieuw met veel humor en zelfspot een verhaal vertelt dat heel klein is en tegelijk heel groot.”
Over Sadettin
Sadettin Kırmızıyüz (Zutphen, 1982) is acteur en theatermaker. Sinds 2010 maakt hij als artistiek leider van SADETTIN K voorstellingen met een sterk autobiografisch en documentair karakter. Voorstellingen waarin identiteit, politiek en geschiedenis een rol spelen en waarin persoonlijke en universele thema’s zich met elkaar vermengen, zoals Somedaymyprincewill.com, De Radicalisering van Sadettin K, Citizen K en Monumentaal.
Ook is Sadettin te zien in tv-series zoals Dag en Nacht, Koningshuis de Musical, Als de Dijken Breken en maakte het Uur van de Wolf een documentaire over hem en zijn familie onder de titel Thuis bij de Familie K. Bekijk de documentaire hier.
Credits
Concept, tekst en spel Sadettin Kırmızıyüz Tekst en regie Casper Vandeputte Decor Sacha Zwiers Kostuum Lotte Goos Licht Gé Wegman Geluidsontwerp Timo Merkies